+3 8(068) 242-96-61, +3 8(032) 230-40-68

Декоративний камінь натурального походження є найкращим рішенням для облицювання фасадів будинків, фонтанів, даху, а також для мощення доріжок та тротуарів. Це надзвичайно довговічний матеріал. Жодні природні чинники не нашкодять йому, і виглядатиме він однаково красиво навіть через 100 років.

Окрім того, декоративний камінь прекрасно поєднується і вживається з будь-якими іншими природними чи штучними матеріалами такими, як дерево, метал чи скло. Широка його кольорова гама дозволяє створювати цікаві узори, малюнки і форми. Камінь лапша (соломка) вирізняється своєю неправильною формою і різними розмірами. Застосовується він найчастіше для внутрішніх оздоблювальних робіт, зокрема для обрамлення камінів. Також цей матеріал зручно використовувати для оформлення ландшафту (фонтанів, доріжок, відкритих площадок), а також для формування поверхні сходинок.

Наш каменеобробний завод пропонує великий асортимент декоративного каменю. Ми допоможемо Вам підібрати найкращий варіант, який прикрасить Ваше житло і додасть йому неповторної чарівності і особливості.

Ми чекаємо на Вас!