+3 8(068) 242-96-61, +3 8(032) 230-40-68

Кожна померла людина заслуговує на вшанування її пам’яті. Саме для цього львівський завод “Каменяр” пропонує виготовлення гробівців і пам’ятників із натурального каменю. Ми використовуємо в роботі піщаний вапняк, граніт та мармур, які здатні стати гідною пошаною для людини, яка відійшла у інший світ.

Наші спеціалісти, перш ніж взятись на виконання замовлення, розроблять ескіз майбутнього гробівця. Узгодивши з Вами проект, ми зобов’язуємось у найкоротші терміни виготовити виріб з каменю. Працюємо за індивідуальними замовленнями.

Звертайтесь, адже у нас найнижчі ціни в Україні!


Гробівці з натурального природного каменю

Маючи 40-річний досвід в каменеобробній галузі, компанія «Каменяр» може сміливо запропонувати вам якісне виготовлення такої продукції, як гробівці з каменю, аби ви змогли без особливих зусиль пронести крізь століття пам’ять про покійних рідних і близьких вам людей. Наша майстерня завжди ставить перед собою правило «найважливіше – якість». І для досягнення високої якості виробів з граніту, ми обладнали підприємство найсучаснішими технологіями.

Перед початком робіт фахівці «Каменяра» ретельно підходять до питання вивчення всіх деталей майбутньої споруди. Адже гробівці з природного каменю виготовляються виключно за індивідуальним побажанням замовника.

Створювати гробівці з природного каменю – означає присвятити себе тривалому, багатоетапному процесу обробки природного каменю. Над їх виготовленням старанно працює кілька експертів, які досконало володіють майстерністю відчувати камінь, аби в результаті наділити виріб найголовнішими властивостями: надійністю, довговічністю і красою.

На сьогоднішній день купити гробівці з натурального каменю – це, перш за все, велика фінансова інвестиція у вічність, а тому перш ніж замовити надгробок або меморіальний комплекс, фахівці нашої майстерні приймуть до уваги всі ваші ідеї, а також дадуть корисну інформацію щодо оптимальних конструктивних особливостей споруди.

Вирішивши замовити гробівці з каменю в майстерні «Каменяр», ви отримуєте виріб високої якості в мінімальні терміни і з багаторічною гарантією. Також, звертаючись до нас, Ви маєте можливість переглянути фото-каталог і 3D-ескізи готових робіт, уточнити ціни на будь-яку модель, а також прорахувати вартість конструкції за вашими індивідуальними кресленнями.

Вибираючи нас як виконавців, ви можете бути повністю впевнені, що виготовлені нами гробівці з натурального каменю будуть характеризуватись якістю, безсумнівною надійністю та довговічністю!