+3 8(068) 242-96-61, +3 8(032) 230-40-68

Підвіконники є невід’ємними елементами внутрішнього інтер’єру Вашої оселі. За допомогою підвіконників можна доповнити вибраний стиль приміщення, додати йому затишку та комфорту. Львівський каменеобробний завод “Каменяр” пропонує на замовлення підвіконники з натурального каменю. Використання граніту, мармуру чи пісковика дозволить отримати вироби надзвичайної краси.

Завдяки природнім естетичним якостям матеріалу, вироби з каменю виглядають елегантно і вишукано. Окрім того, підвіконники наділяють високим рівнем міцності, різноманітністю форм зовнішнього вигляду. Вони підкреслять не лише красу інтер’єру, його стиль, але й Вашу респектабельність та хороший смак.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте професійну консультацію з приводу вибору того чи іншого матеріалу!


Купити підвіконня з природного каменю

Підвіконня з природного каменю хоч і не грають першу скрипку в оформленні інтер’єру, але все ж при правильному підборі можуть або надати шарм загальному вигляду кімнати, або і взагалі стати центральним елементом декору приміщення.

Перш за все, чому саме підвіконники з каменю? Адже підвіконня можна виготовляти з дерева, пластика, ламінованих плит ДСП і МДФ. Головна перевага полягає в тому, що натуральний камінь у всіх його застосуваннях був і залишається престижним матеріалом і показником статусу. Це унікальний шматочок природи у нас вдома. Можна встановити підвіконня з мармуру, з граніту чи пісковика – дорого, але ексклюзивно. Вартість підвіконня з природного каменю істотно залежить від породи каменю і його родовища.

Нам звично бачити віконну раму і підвіконня одного кольору, коли вони виглядають як одне ціле. Підібрати підвіконня з каменю в точності того ж кольору, що і рама – задача не з легких. Проте це зовсім і не обов’язково. Цілком достатньо, щоб загальна колірна гамма каменя і рами поєднувалася. Існує також інший варіант: підвіконня можна оформити у вигляді невеликої стільниці – в такому випадку колір каменю повинен гармонувати з кольором меблів. Органічно виглядають підвіконня з натурального каменю в кімнаті з каміном. Виконавши підвіконня і облицювання каміна з одного матеріалу, можна створити гармонійний ансамбль.

Багато хто ставить підвіконники з каменю в кухні, де вони часто використовуються в якості додаткової робочої поверхні – і тарілку з їжею можна поставити, і хлібницю, і чашу з фруктами. Поверхня гранітного підвіконня з легкістю витримає їх. З мармуровим же доведеться бути трохи обережнішим. Але як би там не було – підвіконня з каменю куди міцніше, ніж дерев’яне чи пластикове і значно більш естетичніше, аніж бетонне.
Переваги нашої продукції:
• Міцність і довговічність

У природі немає більш міцного і довговічного, і водночас з тим найбільш придатного для виготовлення підвіконь матеріалу, ніж натуральний камінь. Поєднання таких властивостей, як довговічність, зносостійкість і декоративність, спонукає багатьох прикрасити свою квартиру, будинок або офіс підвіконнями з граніту чи мармуру.
• Простота в догляді

Підвіконники з натурального каменю дуже прості в користуванні, а також не вибагливі у догляді. Для того, щоб постійно утримувати кам’яні підвіконня в чистоті, достатньо проводити вологе прибирання, використовуючи виключно чисту воду.
• Естетичний зовнішній вигляд

Цінителям естетичного зовнішнього вигляду підвіконь, виготовлених з натурального каменю, компанія «Каменяр» надає значний асортимент матеріалів різних порід, фактур, кольорів з кращих вітчизняних родовищ.
Підводячи підсумок, можна впевнено заявити, що підвіконня з натурального каменю, обрані і виготовлені зі смаком, якнайкраще підкреслять стиль інтер’єру.

«Каменяр» – якісні підвіконники з натурального каменю по максимально вигідним цінам.