+3 8(068) 242-96-61, +3 8(032) 230-40-68
Балясини Бруківка Гробівці Сходи
Обрамлення фасаду будинків Підвіконники Художні скульптурні
композиції

Вироби з натурального каменю завжди викликають асоціації з розкішшю та тонким смаком. А сучасні засоби обробки дозволяють з міцного й твердого матеріалу створити речі надзвичайної краси. При цьому вироби з каменю будуть не лише красивими, завдяки природним якостям матеріалу, але й практичними. Застосовуючи сучасні методи обробки, наша компанія пропонує Вам якісні, зносостійкі та міцні вироби з мармуру, граніту, пісковика, бутового каменю і т.д.

В переліку наших робіт Ви зможете знайти сходи, балясини, підвіконники, гробові, художні скульптурні композиції тощо. Ми докладаємо максимум зусиль, аби створити унікальні вироби, які стануть справжньою окрасою дому. Наші спеціалісти підбирають ексклюзивний дизайн майбутніх робіт, враховуючи Ваші побажання та особливості планування дому. Безумовно, вироби з натурального каменю коштуватимуть дорожче, аніж оздоблення штучними матеріалами, однак враховуючи термін служби, така покупка обійдеться Вам навіть дешево.

Звертайтесь, і ми підберемо для Вас найкращі вироби з каменю!


Вироби з природного каменю – каміни, бруківка, підвіконня

Наслідуючи традиції сучасного дизайну, дизайнеры все частіше з метою оформлення інтер’єру обирають вироби з природного каменю. Граніт і мармур широко використовуються в найрізноманітніших місцях: сходи, виготовлені з молочно-білого мармуру, акцентують увагу на величності споруди, а гранітна стільниця або підвіконня гармонійно відтіняють створений інтер’єр. Найпопулярніші вироби з природного каменю виготовляються саме з граніту і мармуру. Окрім того, правильно підібрана продукція з натуральних матеріалів гарантовано стане ознакою бездоганного смаку власника будинку.

Але все ж, мармур чи граніт? Обираючи вироби з натурального каменю, в першу черго важливо брати до уваги фізичні та механічні властивості певної категорії товарів. Якщо Ви підбираєте плитку для підлоги або сходи – неодмінно враховуйте такі параметри, як міцність та стійкість до стирання. Також важливо, аби обраний матеріал був простий у догляді. Якщо ж під питанням вибору стоїть стільниця на робочу поверхню для кухні або підвіконня, то в даному випадку має значення не лише міцність, а й змога протистояти хімічному і термічному впливу.

Вироби з мармуру. Мармур використовується з найдавніших часів в якості облицювального архітектурного матеріалу в силу своїх пластичних і декоративних якостей. Твердість і одночасно з тим легкість обробки дає можливість надавати матеріалу найдивовижніші форми. Вироби з натурального каменю вражають своїм тональним багатством – від вишуканих білосніжних відтінків до розкішних видів чорного мармуру. Гомогенна, ряба або шарувата структура дає підґрунтя для багатьох задумів сучасних дизайнерів.

Вироби з граніту. Переваги даного каменя в якості будматеріалу наші предки теж змогли оцінити не одне століття назад. Його неперевершені властивості дають можливість і в наш час милуватись архітектурними спорудженнями давніх епох. Вироби з природного каменю характеризуються довговічністю, міцністю і стійкістю до впливу атмосферних явищ і кислот, що в свою чергу дозволяє використовувати їх в найрізноманітніших умовах. В силу своєї «безсмертності» він універсальний, а розмаїття фактур і колірної гами дає можливість застосовувати гранітні вироби в будь-яких стилях дизайну.

Наше підприємство «Каменяр» підбере для Вас вироби з натурального каменю згідно з Вашими побажаннями!