Завод "Каменяр"

Камінь

Натуральний камінь завжди в моді. Він активно використовується в інтер’єрі та екстер’єрі, значно прикрашаючи і вдосконалюючи будинок і вибраний стиль приміщення. Він надійний, міцний, при цьому володіє безперечними естетичними перевагами. Кожен виріб, виготовлений з натурального каменю, ексклюзивний і унікальний у своєму роді. Львівський каменеобробний завод “Каменяр” пропонує свої послуги в сфері виготовлення виробів з каменю. Ми використовуємо у своїй роботі граніт, мармур, пісковик, бутовий камінь, піщаний вапняк, декоративний камінь “лапша”.

Маючи 40-річний досвід роботи, ми можемо з впевненістю гарантувати найкращий результат роботи. Завдяки використанню новітніх технологій і якісного матеріалу, ми отримуємо вироби вищого сорту. А природня краса каменю надає виробам індивідуального вигляду.

Нижче представлені найменування каменю, котрі ви можете в нас придбати. Колір та характеристики, будласка уточнюйте. У нас великий вибір.

service-img

Бутовий камінь

 • Бутовий камінь по праву вважається одним з найнадійніших натуральних будівельних матеріалів. Його специфічна особливість полягає в тому, що він не лише використовується, як елемент декоративного оздоблення, але й як будівельний матеріал.
 • Він належить до природних матеріалів, і відповідно, відноситься до категорії екологічно чистих продуктів та добре переносить будь-які чинники атмосферного впливу. Бутовий камінь володіє такими характеристиками, як морозостійкість, міцність, водостійкість. Якщо Вас зацікавило оздоблення помешкання за допомогою бутового каменя, звертайтесь до нас. Наші контакти Ви може знайти у відповідному розділі.

Граніт

 • Граніт, як камінь природний, володіє надзвичайною міцністю і допомагає зберігати будівлі красу і стійкість на довгі роки і століття. Гранітні облицювання фасадів, підлоги, а також пам’ятники, каміни і щаблі збереглися з давніх часів до наших днів.
 • Вироби з граніту є унікальними через те, що вони поєднують довговічність і красу, неповторність і стійкість, практичну незамінність і прекрасний зовнішній вигляд. Вони можуть служити надзвичайно довго, не потребуючи ремонту. Застосовують вироби з граніту, як в дизайні інтер’єрів, так і екстер’єрів. Граніт надає будь-якому приміщенню неповторної вишуканості і підкреслює статус власника. Його варто використовувати для оздоблення стін та підлоги. Різноманітність відтінків і текстури граніту дає можливість втілити майже всі дизайнерські рішення.
 • У нас ви знайдете найширший вибір продукції з граніту. Обробка граніту проводиться на нашому заводі, що дозволяє нам отримувати міцний матеріал для майбутніх виробів.
service-img
service-img

Декоративний камінь “лапша”

 • Декоративний камінь натурального походження є найкращим рішенням для облицювання фасадів будинків, фонтанів, даху, а також для мощення доріжок та тротуарів. Це надзвичайно довговічний матеріал. Жодні природні чинники не нашкодять йому, і виглядатиме він однаково красиво навіть через 100 років.
 • Окрім того, декоративний камінь прекрасно поєднується і вживається з будь-якими іншими природними чи штучними матеріалами такими, як дерево, метал чи скло. Широка його кольорова гама дозволяє створювати цікаві узори, малюнки і форми. Камінь лапша (соломка) вирізняється своєю неправильною формою і різними розмірами. Застосовується він найчастіше для внутрішніх оздоблювальних робіт, зокрема для обрамлення камінів. Також цей матеріал зручно використовувати для оформлення ландшафту (фонтанів, доріжок, відкритих площадок), а також для формування поверхні сходинок.
 • Наш каменеобробний завод пропонує великий асортимент декоративного каменю. Ми допоможемо Вам підібрати найкращий варіант, який прикрасить Ваше житло і додасть йому неповторної чарівності і особливості.

Мармур

 • Одним із найпопулярніших і найпоширеніших матеріалів можна назвати мармур. Він застосовується, як в будівництві, так і оформленні будинків. Різноманітність його кольорів та відтінків, довговічність і аристократична краса дозволяють вирішувати дизайнерські завдання будь-якого рівня складності.
 • Вироби з мармуру мають унікальні декоративні якості та має неймовірно широку палітру відтінків, візерунків, а в умілих руках майстра стає справжнім витвором мистецтва. Наш Львівський каменеобробний завод “Каменяр” широко відомий не лише на теренах Галичини та України, а й всієї Європи. Ми пропонуємо широкий вибір продукції. Наш мармур Львів оцінив на відмінно, а швидка поставка завоювала додаткових замовників.
service-img
service-img

Пісчаний вапняк

 • Піщаний вапняк широко використовується в будівництві будинків, як камінь будівельний. Такі визначальні властивості піщаного каменю, як еластичність, міцність, довговічність відкривають перед нами безкрайні простори для діяльності та фантазії.
 • Піщаний вапняк дивовижним чином перетворює внутрішню і зовнішню естетику будівель, а його природна гармонія вносить у вигляд свою неповторність. Завдяки своєму забарвленню та оригінальній структурі піщаний вапняк ідеально підходить для обробки стін та фасадів. Його використовують для того, щоб надати ту чи іншу рельєфну форму поверхні, зімітувати валуни, монолітну плиту та інше. Як і будь-який інший природний камінь, піщаний вапняк довгий час Вам прослужить.

Пісковик

 • Важливе місце серед натурального каміння сьогодні має пісковик. Завдяки своїм фізико-хімічним властивостям, він допомагає вирішувати функціональні питання. Зокрема, літом він не пропускає тепло сонячних променів, зберігаючи приємну прохолоду та стабільний мікроклімат всередині дому. А в осінній і зимовий період року пісковик захищає від низької температури та дощів.
 • Пісковик підходить до будь-якого виду будівельних робіт і має широку сферу застосування, починаючи із оздоблення будівель, укладення доріг і закінчуючи вдосконаленням ландшафтного дизайну. Тому, якщо Ви збираєтесь будувати власне житло, або вдосконалювати старе, зверніть увагу на всі переваги такого природного каменю, як пісковик. Звертайтесь до нашого заводу.
service-img
service-img

Базальто-індезіт

 • Базальто-індезіт для бані, сауни і облицювання для стін що зберігають температуру.

 

Звертайтесь, адже з нами працювати вигідно!